Jak w dobie łatwego dostępu do internetu stworzyć niebanalny film reklamowy?

Posted on 01/12/2015 8:04am

widok z góry
Author: Saad Faruque
Source: http://www.flickr.com
Świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty agencji reklamowej zajmującej się produkcją takich spotów z wykorzystaniem dronów. Filmowanie z lotu ptaka pozwala na możliwość przedstawienia Państwa obiektu z innej niż zwykle perspektywy. Z takiego rozwiązania korzystają zazwyczaj hotele, centra sportowe, dwory, a także obiekty szkoleniowo-konferencyjne. Aparat ten jest obsługiwany zdalnie i może wykonywać zdjęcia prawie pod wszystkimi kątami.

Balonem możemy wykonywać zdjęcia z góry (przykład: http://magiceye.com.pl/filmowanie-z-powietrza) z wysokości 5 - 150 m. Co bardzo ważne za pomocą balonu możemy bez problemu fotografować miasta ponieważ nie dotyczy go zakaz lotów nad terenami zabudowanymi. Balonu można jednakże używać w czasie bezwietrznej pogody ewentualnie przy niedużym wietrze. Podczas wietrznej pogody doskonale zaś sprawdzi się latawiec.

Niemało przedsiębiorstw fotograficznych wyspecjalizowanych w realizowaniu zdjęć z góry używa nośników własnego projektu i nierzadko własnej produkcji. Są to rozmaitego typu bezzałogowe urządzeni latające: wielowirnikowce. Mogą one dotrzeć nawet w miejsca gdzie dostęp jest utrudniony.
magiceye.com.pl/filmowanie-i-zdjecia-z-powietrza/
Author: Comrade Foot
Source: http://www.flickr.com
Rzecz jasna wysyłając drona w powietrze cały czas ma się podgląd otoczenia na ziemi, dzięki czemu przypuszczalne jest odpowiednie kadrowanie fotografii oraz wykonanie zdjęć o ogromnie wysokiej jakości.

Przypuszczalne jest realizowanie zdjęć z powietrza pejzażom, budynkom, rozmaitym imprezom masowym czy też znaczącym uroczystościom, takim jak na przykład ślub. Możliwości robienia tego modela zdjęć są wręcz nieopanowane. Bezspornie zdjęcia z powietrza są niezwykle pomysłową i kreatywną procedurą fotografowania. Oglądanie takich zdjęć wprost zapiera dech w piersiach, bowiem piękna panorama miasta lub też widok rozległej imprezy masowej widzianej z góry niewątpliwie jest niezwykle ciekawym i fascynującym przeżyciem.

Zdjęcia wykonywane z góry na pewno nadadzą wiele uroku każdemu znaczącemu wydarzeniu. Usługa ta adresowana jest przede wszystkim do instytucji, rozmaitych organizacji czy też przedsiębiorstw, jednak z ofert tego rodzaju oferowanych obecnie przez mnogie studia fotograficzne mogą także skorzystać osoby prywatne. A zatem, należy jedynie poświęcić na to nieco czasu aby praktycznie zawsze bez jakichkolwiek problemów móc znaleźć rzeczywiście idealne dla siebie rozwiązania reklamowe. Zdecydowanie warto mieć tego świadomość, gdyż kwestie te na pewno powinny być niezwykle ważne dla praktycznie każdego przedsiębiorcy, który tylko pragnie zyskać w konkretnej branży faktycznie satysfakcjonującą popularność i skutecznie ściągnąć na siebie uwagę wielu potencjalnych klientów.